Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Další pokračování klubu na www.rolanto.estranky.cz

23. 11. 2015

 

Ukončení sezóny i klubu

23. 5. 2015

     Tak nakonec ve finálové skupině jsme odehráli pouze jeden zápas a to s týmem SK Premium Stonava, který vyhrál Havířovskou futsalovou Refotal ligu, kde jsme podlehli po velice výborném a vyrovnaném výkonu kdy soupeř nevěděl jak na nás vyzrát pouze 0 : 1 a tím jsme ve finálové části ukázali že máme navíc než na pouhé ale i tak velice výborné páté místo v celkovém umístění. 

     Za celou sezónu musím všechny velice pochválit, že plnili to co jsme si před sezónou slíbili a samozřejmě musím ač nerad, ale oznámit, že klub "Pizzeriamax" končí ale pouze jako název, protože bude pokračovat pod novým názvem a to FC Rolanto.

     Tím bych chtěl poděkovat bývalému sponzorovi a majiteli Pizzeriemax Danieli Nedělovi za spolupráci. Samozřejmě vzniknou nové stránky, na kterých se pracuje a bude zde přidán odkaz na tyto nové stránky.

 

Poslední tři zápasy ve finále

20. 3. 2015

Finálová skupina se nám blíží ke zdárnému konci proto v neděli 29, 3, odehrajeme poslední tři zápasy ve finálové skupině a tak završíme sezónu 2014/2015 tady je rozlosování, oproti plánovanému jsou trochu změny ale pro nás se nic nemění.

Neděle 29.3.2015    8:30 – 12:00 hod

 

1.      Bellavue – Pizzeriamax                                08:30 – 08:55

2.      SK Premium Stonava – Lopata                    08:55 – 09:20

3.      Marel Albrechtice – FK Rapid Havířov       09:20 – 09:45

4.      SK Premium Stonava – Pizzeriamax            09:45 – 10:10

5.      Marel Albrechtice – Lopata                          10:10 – 10:35

6.      SK Premium Stonava – FK Rapid Havířov  10:35 – 11:00

7.      Marel Albrechtice – Pizzeriamax                  11:00 – 11:25

 

     Ještě se vrátím ke dvoum zápasům ve finálové skupině proti FK Rapid a Lopatě, dva téměř vyhrané zápasy jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností a to tím, že se na zápasy dostavilo minimum hráčů a tak se muselo improvizovat a narychlo shánět do počtu, zkrátka se k tomu už vyjadřovat nebudu, ale finálová skupina kde jsme si postup vydřeli a nakonec se o boj o umístění se polovina na to vykašle????!!!!   Takže se chyťte za koule, protože asi rozum nemáte a dejte vědět kdo bude a kdo ne, více k tomu nemám co dodat.

 

Finálová skupina

1. 3. 2015

      V pátek 6.3.2015 nás čekají dva zápasy a to po sobě ve finálové části a to proti týmům 

Pizzeriamax – FK Rapid Havířov

HFK Lopata – Pizzeriamax

 začátek prvního zápasu je ve 21.30 takže sraz na hale bude ve 20.30 hod. Relativně pro nás hratelní ale ve finálové části nevyspytatelní soupeři od kterých můžeme čekat bojovnost a tak jako v našem případě chutí se poprat o přední příčky, proto soupeře nesmíme podcenit a dát do toho vše co v nás ještě zůstalo, takže do nádstavbové části budeme všichni nastupovat a přistupovat s elánem a touho po vítězství. 
 

Konec základní skupiny - teď nás čeká velké finále

15. 2. 2015

     Trošku s obavou a nervozitou jsme čekali na poslední zápasy ve skupině, a  jak se odehrají poslední zápasy základní části. Nakonec to dopadlo podle očekávávání a jsme ve finálové skupině. Samozřejmě se začíná od nova a jsem zvědav jak se celé mužstvo postaví k finále a s jakou chutí se bude chtít poprat o přední příčky v celém turnaji, samozřejmě musím za celou dobu turnaje všechny pochválit za zodpovědný přístup a možná trochu více spolehlivosti v docházkách by nechybělo podotknout a vytknout, ale v této fázi je vše zapomenuto a začíná se znova o první až šesté místo. Takže mnoho úspěchů a dobré výkony. 

Výsledky v základní části viz tabulka 2014/2015

 

Poslední turnaj v základní skupině se 4-mi body.

2. 2. 2015

     Poslední dvě utkání základní části jsme odehráli se ctí, až na poslední zápas kdy jsme mohli nad Lopatou vést přinejmenším od 5 gólů, dokonce jsme vedli 3 : 0, ale vlastníma chybama a vlastním golem jsme neudrželi tříbrankový náskok a nakonec jsme se museli spokojit s jedním bodem a remízou 3 : 3, Ten první zápas s "Kokotama" jsme po velice vyrovnané první půli v té druhé měli trochu navrch a nakonec zvítězili zaslouženě 2 : 0

 

Turnaj 18.1. a 23.1. 2015

24. 1. 2015

     Ten první turnaj začal s týmem Marel Albrechtice, který byl plný zvratů a otáčení v zápase jsme začali s přehledem a kontrolou nad těžkým soupeřem a po vyrovnaném výsledku kdy jsme ke konci otočili výsledek ve svůj prospěch a za stavu 4:3 pro náš tým náš sprostě zaříznul rozhodčí "Fazol" psáno velkým "F", protože i samotný tento sudí je tohoto typu, ale v tomto případě se zachoval jako malý nezkušený klučina, a po špatně odpískaném autu, přičemž stál od tohoto incidentu pouhé dva metry pískl pro soupeře, který toho 15 vteřin před koncem bleskurychle využil, jelikož se naši hráči dožadovali spravedlivosti, a vyrovnal na konečných 4:4, To by bylo k prvnímu zápasu, ale ten daleko očekávanější byl ten druhý "mač" s týmem SC Premium, mimo jiné dvojnásobným mistrem české republiky ve sálové kopané, a s hráči, kteří byli i ve výběru "repre" a účastnili se několika mistrovství světa v sálové kopané, jsme dlouho drželi krok s tímto soupeřem i když náš možná soupeř trošku podcenil, ale za dlouhotrvajícího stavu 1:1 jsme těsně před koncem podlehli na konečných 1:2, samozřejmě musím pochválit celé mužstvo za výborně odehraný zápas a snahu bojovat a nezahodit flintu do žita s tímto papírově o mnoho lepším soupeřem, musím vyzdvihnout nejen samozřejmě celé mužstvo, ale především gólmana Kubu Šedivého, který předvedl mnoho perfektních a pro nás gólových zákroků, tak proto v tom třetím zápase s týmem Flamengo Havířov jsme neměli tolika sil po tak dvou těžkých zápasech, i když po první půli to tak nevypadalo, ale nakonec jsme podlehli také velice dobrému týmu 4:1, kde si čestnou branku připsal náš kapitán a vůdčí osobnost celého týmu Milan Miklas.

 

     Další dva zápasy musím okomentovat pouze z druhé ruky, protože jsem se nemohl zúčastnit, ale podáno slovy kapitána, první zápas s týmem Chaos Havířov po úvodním prohrané půli se kluci dali dohromady, vyrovnali a na konečných 2:1 a ziskem tří bodů upravil Kamil Rozsíval z přímého volného kopu, samozřejmě to musel odčinit za vstřelený gól, který jsme dostali kvůli jeho nedůslednosti a zbytečnému se prodírání mezi dvěma hráči, kde mu protihráč míč vypíchl a sám nikým neatakován vstřelil úvodní branku.

     Druhý, těžší zápas proti týmu FK Rapid Havířov, naším dlouholetým rivalem a sparing partnerem při dřívějších společných trénincích, jsme po velmi vyrovnaném a vyhecovaném zápase nakonec vyhráli 1:0. V tomto zápase bych chtěl co jiného, než  vyzdvihnout asi nastupujícího nového gólmana, sice malým vzrůstem, ale obrovským potenciálem a ještě větším srdcem - Marka Kožušníka. 

     

 

Turnaj 19. 12 2014

10. 1. 2015

      Pozdě, ale přece ještě ohlédnutí za posledním turnajem, který se konal 19. 12. a kde jsme odehráli celkem tři zápasy s týmy FO 3, Bellavue a Slovanem Havířov.

      První zápas s týmem " fotrů" jsme zmákli na výtečnou a nebýt nevyužitých gólových šancí jsme nakonec vyhráli "pouze" 3 : 1 kde se skvělými góly blýskli David Horniak, Danek Orlický a Paťa Burgert.

      Ve druhém zápase jsme s týmem Bellavue skoro do konce vedli a nakonec jsme těsný výsledek neuhájili a nakonec si za výsledek 2 : 2 zapisujeme pouhý bok,což při konečném účtování bude mít velký vliv. Krásnými góly po napadání a důrazné obraně dali Robin Stuchlík a Kamil Rozsíval.

      Ten třetí a nešťastný zápas, kdy nám dokonce soupeř pomohl vlastním gólem jsme si vlastníma chybama prohráli sami a to výsledkem 1 : 2.

     Na závěr bych chtěl velice pochválit disciplínovanost celého týmu, který dřel jeden za druhého a škoda, protože si to tým zasloužil nedocílil všech 9 bodů. A co závěrem říct nebýt našeho nového góllmana pana s velkým "G" Marka Kožušníka, který v bráně čaroval a vychytal neskutečné tutovky, buďme rádi za čtyři body.

     Další zápasy hrajeme v neděli 18. 1. 2015 s týmy hodně těžkými, první zápas s týmem Marel Albrechtice, ten druhý s dvojnásobným vítězem sálové kopané a mistrem ČR Premium Stonava a ten třetí s Flamengem Havířov. Budu se těšit a předpokládaný sraz na hale bude 8.40 hodin. 

 

Další skvělé výsledky

6. 12. 2014

     Pokračovali v duchu načaté sezóny dalšími skvělými výsledky na turnaji 30. 11. a to s týmy Glory United, nad kterými jsme zvítězili těsným poměrem 2:1, dalším důležitý zápas ze kterého máme zisk tří bodů je loňský vítěz celého turnaje - SK Sartoris Karviná, nad kterým jsme už vedli 3:0, ale zdatný soupeř začal tlačit a stáhl skóre na konečných 3:2. Musím především ocenit vynikající výkon celého mužstva, jelikož kluci bojovali jeden za druhého a podávali vynikající výsledky sahající až na dno svých sil, proto jsme třetí zápas s týmem Liberty, sice po výhře z prvního poločasu 2:0 nakonec remizovali 2:2, kde s vypětím všech sil, které jsme nechali v předchozích dvou zápasech podali také skvělý výkon.

     Kromě skvělého výkonu celého mužstva bych chtěl hlavně vyzdvihnout Robina Stuchlíka za parádní góly, neméně za skvělé výkony v obraně Milana Miklase s profesionálním klidem a jistotou dával mužstvu stabilitu a klid. Taktéž Kamila Rozsívala za tah na bránu a góly.

     Další turnaj hrajeme 19. 12. od 21.00 hodin s týmy FO3, Bellavue, Slovan Havířov.

 

Začali jsme novou sezónu třemi zápasy

8. 11. 2014

     Novou sezónu jsem začali prvními třemi zápasy a hned úvodní zápas s týmem Těrlicka jsme po vyrovnaném a nervydrásajícím zápase vyhráli 2:1 skórovali Danek Orlický a krásně se trefil i Robin Stuchlík, ten druhý zápas s GJ Orlíček jsme už v první půli vedli 2:0 a mohli jsme vést dokonce už 4:0, ale vlastníma chybama a neproměňováním vyložených šancí a střelba do prázdné bedny vedle, nakonec vydřená remíza 2:2 za nás branky Bobo Kuchař a Kamil Rozsíval, Nakonec poslední zápas hráči vyloženě podcenili, jelikož s týmem Invictus 2011 byla vždy výhra a 3 body jasné, jenže Invictus proti loňsku hodně posílil a nakonec jsme poslední zápas prohráli sice těsně ale podlehli 1:2 přičemž čestnou branku vstřelil Martin Matušek.

     Pokárat musím celý tým za zbytečné fauly a tím narůstající počet žlutých karet. Další turnaj hrajeme 30. 11. v nedělí a začínáme cca ve 13.30 a za soupeře máme celkem tři týmy tím prvním je Glory United, druhý je loňský vítěz SK Sartoris Karviná a třetí zápas sehrajeme s týmem Liberty.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »